30 Günde Mükemmel İncelikte Bir Vücuda Kavuşmak İçin 8 Basit Egzersiz

Paylaş
 

30 Günde Mükemmel İncelikte Bir Vücuda Kavuşmak İçin 8 Basit Egzersiz…

Güzel bacaklar, düz bir karın ve sıkı kalçalar her kızın hayalidir. Bu antrenman hayalinizi gerçekleştirecek. Günümüzde hepimiz çok meşgulüz ama bu antrenman zamanınızın sadece 20 dakikasını alıyor. Yani çok yoğun programınıza eklemeniz çocuk oyuncağı. Bu egzersizleri 4 hafta boyunca her gün yaparsanız vücudunuzun alt kısmının muhteşem görünmesi kişisel ödülünüz olacak. Başarının anahtarı tutarlılıktır.

Bu arada spor salonuna gitmeniz gerekmese de ve egzersizleri pijamayla yapabilecek olsanız da, siz yine de kendinize güzel bir Antrenman kıyafeti alın. Yemin ederim, sadece spor kıyafetleri içinde olmak bile beni motive ediyor!

Squat hareketi baldırlarınızdan uyluklarınıza kadar neredeyse bacaklarınızdaki her kası çalıştırır. Kalça kaslarınızı ve bel kaslarınızı da etkiler.

-Bacak kaldırmalı yan plank hareketi başlangıçta biraz zor görünse de karın kaslarınızı, kalça kaslarınızı, oblikleri ve dış uyluk kaslarını çalıştırmak için çok etkilidir.

-V-up hareketi alt ve üst karın kaslarınızı güçlendirip belirginleştirir, dengenizi ve merkez bölgesinin sağlamlığını artırır. Sırt kaslarınızı çalıştırır.

-Katır tekmesi hareketi, ters bacak kaldırma hareketi gibi, bazı kas gruplarını çalıştırır: göbeğiniz ve kol kaslarınız dışında, kalça kaslarınızı, diz ardı kirişlerinizi, uyluklarınızı ve belinizi de hedefler.

-En önemlisi, egzersizleri sabah yapın. Akşama doğru çoğu insan, uzun bir iş veya okul gününden sonra genellikle antrenman için güç sarf etmek veya hatta kıpırdamak için bile fazla yorgun olur!

-Egzersiz konusunda yeniyseniz (ya da uzun bir ara verdiyseniz!) Daha az tekrarla başlayın ve her gün antrenmanınızın yoğunluğunu hafifçe artırın.

-Spor çantanızı her zaman yanınızda bulundurun. Mesela iş yerinde ya da arabada! Ne zaman hızlı bir antrenman yapma fırsatı yakalayacağınızı kim bilebilir ki!

-Antrenman düzeninizi geliştirmeye devam edin ve ona kardiyo egzersizleri eklemeye çalışın. İşten sonra koşuya çıkmak istediğinizde yanınızdaki o spor çantası çok işe yarıyor.

-Tam bir antrenmana kendinizi adayacak zaman bulamıyorsanız günlük hayatınıza biraz egzersiz ekleyin. Mesela sosyal medya hesaplarınıza bakmadan veya bir atıştırmalık yemeden önce 10 şınav çekme kuralı koyun.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 112 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37