ALESSANDRA AMBROSİO GÖBEKLİTEPE’DE YÜRÜYECEK

alessandra-ambrosio-gobeklitepede-yuruyecek
Paylaş
 

Türkiye’nin en büyük moda şovu olan Dosso Dossi Fashion Show, 17 Mart’ta gerçekleşecek defilesinde yine gündem yaratacak. Yaptığı şovlar ve podyumunda yürüttüğü dünyaca ünlü top modeller ile uluslararası bir üne kavuşan Dosso Dossi Fashion Show, bu kez ünlü top model Alessandra Ambrosio’yu Göbeklitepe’de yürütecek.
17 Mart günü İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek şov için özel bir sahne hazırlanıyor. Koreografisini Yasin Soy’un hazırladığı şova özel olarak 270 derecelik 10 metre yüksekliğinde bir sahne kurulacak. Defile alanı dünyanın en eski bilinen yapılar topluluğu olan Göbeklitepe’ye dönüştürülecek.

alessandra-ambrosio-gobeklitepede-yuruyecek

alessandra-ambrosio-gobeklitepede-yuruyecek

Ünlü top model Alessandra Ambrosio Göbeklitepe’nin yapıları arasında yürürken arka planda dijital art tekniğiyle similasyonlu bir şov gerçekleştirilecek.
Tüm dünyanın dikkatini Anadolu’ya çekmeyi başaran ve insanlık tarihinde bir dönüm noktası olan Göbeklitepe’nin modayla da anılması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Göbeklitepe konseptini Türkiye’nin tanıtımı adına seçtik. Dünya çapında bir şov olacak. Göbeklitepe’nin gizemini moda ile birleştirerek farklı bir açıdan gündem yaratacağız” dedi.

Bu yazı 60 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37