Bu Adamın Bir Günde Yediklerine İnanamayacaksınız

Paylaş
 

Bu Adamın Bir Günde Yediklerine İnanamayacaksınız! Gerçek Bir Dev: Great Khali….
Spor salonları, vücut geliştirme programları, protein tozları.. Daha kaslı, daha güçlü olmak isteyen erkeklerin hayatındaki en temel kavramlar bunlar haline geliyor.

Elbette sıkı çalışma bu işin olmazsa olmazlarından. Doğuştan gelen bir boy avantajınız da varsa, hayalinize ulaşmak için tek yapmanız gereken çalışmak ve iyi beslenmek…

1972 yılında Hindistan’da doğan Dalip Singh, güreş dünyasında ün yapmasının ardından Great Khali adıyla anılmaya başlandı. 2 metre 16 santim boyunda ve 192 kilo ağırlığındaki bu iri adam, ünlü olmadan önce Pencap eyaletinde polis memurluğu yaptı, bir restoranda da çalıştı.

Yaptığı maçlar ve aldığı şampiyonluklarla Amerikan Güreş’inin efsane isimleri arasına girdi. Bu şöhret ona sinemanın da kapılarını açtı. 4 amerikan ve 2 hint filminde yer aldı, televizyon şovlarına katıldı.

 

 

Peki Khali gibi bir adam ne yer ne içer?

Sabahları güne meyve yiyip meyve suyu içerek başyakan khali, kahvaltıdan önce 2 litre süt, 8 yumurta ve 100 gram kuru meyve tüketiyor.

Ardından bol su içip yürüyüş yapıyor ve bu kez en az bir kilo tavuk ve ekmekle kahvaltıya geçiyor.

Bu dev adamın öğle menüsünde köri, bakliyat, sebze, buğday ekmeği, pirinç, 1 kilo tavuk, yumurta ve kuru meyve yer alıyor.
akşamları biraz daha hafif geçiştiren khali, sebze, 6 yumurta, iki litre süt, tavuk ve baklagil tüketiyor.

Bunların dışında beslenme planında sık sık dondurma ve kahveye yer veriyor.

 

Bu yazı 345 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37