Can Yaman ve Özge Gürel’in Yeni Dizisi Bay Yanlış’tan İlk Kareler

Paylaş
 

Fox TV ekranlarında yaz sezonunda izleyebileceğiniz Bay Yanlış dizisi başarılı oyuncular Can Yaman ile Özge Gürel’i bir kez daha bir araya getiriyor. Gold Film tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer yer alırken senaryosu Aslı Zengin ve Banu Zengin tarafından üstleniliyor.
Çekimleri kısa süre önce başlayan ve beklenildiği gibi romantik komedi türünde izleyiciyle buluşacak olan “Bay Yanlış” dizinin ilk fragmanı birkaç gün içinde sitemizde olacak. Fragman beklerken diziden gelen ilk kareleri aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul’da çekilen dizide Can Yaman ve Özge Gürel’e ayrıca Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi sevilen isimler de eşlik edecek.

Merakla beklenen Bay Yanlış dizisinin konusu ise şöyle; Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

Aşk mı, mantık mı?
Ya ikisi arasında kalırsan…
Hangisini seçersin?
Kadınlar aşkı mı yanlış yaşıyor?
Yanlış adamlara mı aşık oluyor?

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 242 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37