Çatı Katı Aşk 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

cati-kati-ask-5-bolum-fragmani-yayinlandicati-kati-ask-5-bolum-fragmani-yayinlandi
Paylaş
 

Çatı Katı Aşk 5.Bölüm Fragmanı…


KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çatı Katı Aşk dizisinin yeni bölümü 6 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.
on bölümde neler yaşandı?

Yasemin ve Ateş’in itirafını duyan Ayşen, tüm gerçeği ailesine anlatacak iken Asaf’ın düğüne gelmesi herkeste bomba etkisi yaratır. Ateş babasına meydan okurken Asaf’ın da oğlundan geri kalmaya niyeti yoktur. Asaf güç gösterisine devam ederken Celal’in araya girmesiyle iki aile arasındaki tansiyon iyice yükselir. Yaşananlardan sonra Asaf mutlu aile tablosunu yok etmek için ant içerken Celal, Ateş ve Yasemin hakkında ciddi bir karar alır. Celal’in aldığı karar sonrası bundan sonra Yılmaz ailesi Ateş ve Yasemin’i sadece kiracıları olarak görecek ailevi meselelerin içerisinde katmayacaklardır.

Her ne kadar kendilerine itiraf edemeseler de Yasemin ve Ateş’e içten içe aşık olmaya başlayan Demir ve Ayşen bu haberi üzüntüyle karşılar. Diğer yandan dükkan zarar etmeye devam ederken Ayşen de gelecek planları için çok önemli olan bir kursa ailenin ekonomik durumu yüzünden katılamaz.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 211 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM