FATİH BOĞALAR, YEPYENİ BİR HİTLE MÜZİK PİYASASINA SAĞLAM BİR DÖNÜŞ YAPTI!

Paylaş
 

FATİH BOĞALAR, YEPYENİ BİR HİTLE MÜZİK PİYASASINA SAĞLAM BİR DÖNÜŞ YAPTI!

“TEMAETMAJE” adlı bestesi Dünya çapında ses getiren, Dünya listelerinde zirveye çıkan müzisyen, bu kez Türkçe bir şarkıyla listeleri sallamaya geliyor.
Sevilen müzisyen Fatih Boğalar, “İSTİYORSAN GEL” adlı çalışması ile Türk ve Dünya piyasalarında yine iddialı olduğunu belirtiyor. Müzisyen, ilk Türkçe bestesinde genç sanatçı Sinem Gaya ile birlikte çalışıyor. “İSTİYORSAN GEL” adlı şarkının sözlerinde imzası olan Sinem Gaya, aynı zamanda şarkıyı yorumluyor. Ortaya da harika bir proje çıkmış oluyor.

Fatih Boğalar, 250 milyon izlenmeye sahip “TEMAETMAJE” ile yakaladığı başarıyı uluslar arası arenada çeşitli ödüllerle süslemişti. Ardından çıkardığı singlelar ile de yine başarısını sürdürmüştü. “PRINCY” adlı çalışması ile de birçok ödülün sahibi olmayı başaran müzisyenin şimdiki hedefi yeni çalışması ile yine Dünya çapında yankı uyandırmak.
“İSTİYORSAN GEL”, 14 Ağustos 2020 Cuma tarihinde TFB etiketiyle müzikseverlerle buluştu. İlk günden dinleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Uzun bir çalışma süreci geçiren bu yeni beste, hazır olunca bu sefer sıra söz ve yoruma geldi. Bu süreçte FATİH BOĞALAR titizlikle araştırmasını yaptı ve SİNEM GAYA’nın bu proje için doğru kişi olduğunu gördü. Ve işte ortaya çıkan sonuç ile haklılığı ispatlanmış oldu!

Sinem Gaya, şarkıya harika bir ruh katıyor ve genç yaşından itibaren sahnelerde önemli isimlere vokalistlik yapmasıyla kazandığı tecrübenin avantajını kullanıyor. Fatih Boğalar ve Sinem Gaya enerjilerini birleştiriyorlar ve dinleyicinin severek dinleyeceği “İSTİYORSAN GEL”i çıkarıyorlar.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 103 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM