FEVKALADE GÖRÜNEN 14 KENDİN YAP ODA DEKORASYONU FİKRİ

Paylaş
 

FEVKALADE GÖRÜNEN 14 KENDİN YAP ODA DEKORASYONU FİKRİ…
Çok para harcamadan bir odayı dekore etmek kolay mı? Eğer bizim harika iç tasarım tüyolarımızı ve fikirlerimizi takip etmiyorsanız değil. Sizin için hazırladığımız bu harika öğretilere bir göz atın.

İç mekanların tasarımında çok fazla geri dönüştürülmüş ve ileri dönüştürebileceğiniz malzemeler kullanabilirsiniz. Güzel dekoratif eşyalar yapmak için sıradan cam kavanozları nasıl kullanaileceğinizi öğrenin. Bu kavanazlara ışık koyabilir; kavanozları şamdan, gizli saklama yeri ve hatta fotoğraf çerçevesi olarak kullanabilirsiniz.

Evinizdeki malzemelerle harika ışıklar yapmayı öğrenin. Renkli bir ampul yapımına bakın. Ayrıca dünya haritalı çok güzel bir gece lambası yapabilirsiniz.

Eğer dinozorları seviyorsanız, sizin için de çok fazla havalı fikirlerimiz var. Dinozorla nasıl harika bir ip boyama yapabileeğinize göz atın! Ayrıca dinozorla bir tepsi ya da sabun yapabilirsiniz. Bu küçük aksesuarlar herkesi şaşırtacak.

Videoyu sonuna kadar izleyin ve evinizdeki herhangi bir odayı nasıl döşeyebileceğinize dair harika fikirler öğrenin. Evinizdeki herhangi bir odayı nasıl döşeyebileceğinizi gösteriyoruz ve çok faydalı pek çok öğreti paylaşıyoruz.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 81 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37