Gerçek Hayatta Var Olan 10 Çizgi Film Karakteri

Paylaş
 

Gerçek Hayatta Var Olan 10 Çizgi Film Karakteri…

Çizgi film karakterlerine bir çoğumuz küçüklükten beri hayranlık beslemişizdir. Peki bu karakterlerin gerçek hayatta da benzerleri olduğunu biliyor muydunuz. İşte karşınızda inanılmaz benzerlikleri şaşırtan 10 insan.
Ned Flanders
İnanılmaz benzerliğe sahip ikiliye baktığınızda neredeyse her şeylerinin aynı olduğunu görebiliyorsunuz. Simpson izleyenler Ned Flanders karakterini tanıyacaklardır. Fotoğrafa baktığınızda ikilinin neredeyse her şeyi aynı, bıyığı, gözlüğü, saçları hatta kıyafetleri.

 

– Shrek
Shrek karakteri aslında gerçek hayattan alınma. Bu kişinin adı Maurice Tillet. 1903 Fransa doğumlu Maurice 14 dil konuşabilen bir boksör.

– Peter Griffin
Fotoğraftaki adam Family Guy’dan Peter Griffin’in neredeyse kopyası. Giyinişleri, saç tarzları ve hatta vücut ölçüleri birebir. Dünyada herkesin bir ikizi olduğunu söylenir, demek ki çizgi film karakterlerinin de varmış.

– Ratatouille
Pixar’ın 2007’de çıkardığı sekizinci filmi olan Ratatouille’de ki karaktere oldukça benzeyen bir insan. Kıvırcık saçları, yüzünde ki ifade, burnu bence tam uymuş.

– Cartman
South Park’tan Cartman karakterinin gerçek hatta bir kopyası olduğunu biliyor muydunuz? Eric Cartman South Park’tan şirin bir karakter. Fotoğrafta gördüğünüz çocuksa Cartman’a benzeyen, onun gibi giyinen ve onun gibi davranan birisi.

– Batman
Batman’e benzetilmek istenmiş ve bana göre benzemiş bir kedi. O sert bakışlar, asil duruş bence bu kedi fazlasıyla Batman’e benzemeyi hak ediyor.

– Elsa
Karlar Ülkesinden bir karakter olan Elsa’nın gerçek hayatta ki benzeride oldukça etkileyici. Bazı küçük kız çocuklarının hayali bir Disney prensesi olmak olsa da fotoğrafta ki bu kızın hayalleri gerçek olmuş gibi.

– Johnny Bravo
Johny Bravo’ya benzemek için uğramış ve bence başarılı olmuş bir insan. Fotoğrafta ki adama baktığınız Johny Bravo ile aralarında ki benzerliği net şekilde görebiliyorsunuz. Havalı saçlar, sağlam bir vücut, gözlükler ile Johny Bravo olmayı başarmış gibi.

– Yukarı Bak – Carl
Yukarı Bak animasyon filminden tanıdığımız Carl karakterinin gerçek hayatta ki benzeri oldukça şaşırtıcı biri. Çünkü filmde ki karakter ile fotoğrafta ki adam arasında ki benzerlik gerçekten çok iyi. Benzerlik konusunda gerçekten başarılı.

– Yukarı Bak – Russell
Yukarı Bak animasyon filminden tek benzerliğe sahip kişi Carl karakteri değil. Aynı şekilde filmde ki sevim Russel’da gerçek hayatta bir benzere sahip. Fotoğrafta ki küçük çocuk, gülüşü, kıyafeti ve diğer özellikleri ile oldukça Russell’a benzemekte.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 937 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37