HİÇ BİLMEDİĞİNİZ 38 ŞAŞIRTICI MUTFAK ALETİ

hic-bilmediginiz-38-sasirtici-mutfak-aleti
Paylaş
 

İHTİYACINIZ OLDUĞUNU HİÇ BİLMEDİĞİNİZ 38 ŞAŞIRTICI MUTFAK ALETİ..

Bu video daha önce karşılaşmadığınız şaşırtıcı tüyolarla dolu. Videomuzu seyredin ve yemek pişirirken hayatınızı zorlaştıran sorunlara mükemmel çözümler bulun. Sebzeleri ve meyveleri mümkün olan en hızlı şekilde nasıl soyup keseceğinizi, yemek malzemelerini en doğru şekilde nasıl hazırlayacağınızı öğrenin. Bu videoda, hayatınızı inanılmaz derecede güzelleştirecek mutfak aletleri göreceksiniz. Elmaları ve patatesleri çabucak soymayı, karpuz kesmeyi ve daha birçok şeyi öğretiyoruz.

Üstelik, bayılacağınız harika bir tarif koleksiyonu da hazırladık. Mantı çok lezzetli bir yemektir ve yapımı da kolaydır. Mantılara bayılırım. Ev yapımı mantı gibisi yoktur. Bu videoda, mantıyı kapatmanın bir sürü değişik yolunu gösteriyoruz. Ayrıca, ailenizle ve arkadaşlarınızla mantı yapmak oldukça eğlenceli bir süreçtir. Akşamı harika bir şekilde geçirip güzel bir yemeğin tadını çıkarmanın hoş bir yoludur. Videomuzu seyrederek en sevdiğiniz mantı içini ve kapatma yöntemini seçin. Fakat başlamadan önce birkaç önemli noktayı bilmeniz gerekir. Mantıları suda haşlayacaksanız düzgün bir şekilde kapatmanız daha da önemli hale gelir. Fazla un kullanmayın, yoksa mantının yapışmasını sağlamak çok güç olur.

Evde suşi yapmayı hiç denediniz mi? Silikon bir kalıpta küp suşi yapabilirsiniz. Lezzeti aynı olur ve daha az malzeme gerekir. Bir buz küpünü streç filmle kaplayın. Bir kat avokado, karides, balık ya da sevdiğiniz başka bir harcı koyun. Balığın üstüne pilavı yayın ve 20 dakika buzdolabına koyun. Kabı bir kesme tahtasına devirip streç filmi çıkarın.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 237 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM