Kim Kardashian’ın YouTube hesabı hacklendi

Kim Kardashian
Paylaş
 

Türk milleti hakkında söylediği sözlerden dolayı tepki çeken Kim Kardashian’ın YouTube hesabı hacklendi
“Osmanlı Türkleri kadın ve çocukları öldürdü” sözleriyle Türklerin tepkisini çeken Kim Kardashian’ın YouTube hesabı hacklendi. Kardashian’ın hesabının bilgiler kısmına ise “Cinsel içerikli film yıldızı” notu düşüldü.

Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian’ın Instagram hesabından 1915 Ermeni Olayları ile ilgili paylaşım yaparak Türk milletini suçladı. Kısa sürede Türk milletinin tepkisini çeken Kardashian, Instagran’dan sansür yedikten sonra YouTube kanalı da hacklendi.

HESABI ELE GEÇİRİLDİ
Sözleriyle Türk sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çeken Kim Kardashian’ın 1 milyon 600 binden fazla takipçisinin bulunduğu YouTube kanalı ele geçirildi. Kardashian’ın hesabının açıklama kısmına ise “Cinsel içerikli film yıldızı” yazıldı. Şov yıldızının hesabının kim tarafından hacklendiği ise henüz bilinmiyor.

KISA SÜREDE GERİ ALDI
Magazin yıldızı, günlük rutinlerini ve makyajlarını paylaştığı YouTube hesabını kısa sürede geri aldı. Kardashian, açıklamasında kısmında yazılan yazıyı da hemen kaldırttı.
INSTAGRAM’DAN SANSÜR YEDİ
1915 Ermeni Olayları ile ilgili paylaşımıyla gündeme gelen Kardashian’a ilk tepki ünlü isimlerden ilk tepki Demet Akalın’dan geldi. Akalın’ın paylaşımının ardından binlerce sosyal medya medya kullanıcısı ve ünlü isimler, Kardashian’ın son paylaşımının altına yorum yağdırdı. Sosyal medya fenomeni Reynmen de Kim Kardashian’ın hesabını Instagram’a şikayet ederek takipçilerine çağrı yaptı. Gelen tepkilerin ardından Instagram yönetimi sessiz kalamayarak, “Kim Kardashian’ın hikayesi Instagram’dan kaldırıldı.

 

Bu yazı 104 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37