Milyoner’deki 60 bin liralık ‘Yeşilçam’ sorusu herkesin dilinde

milyonerdeki-60-bin-liralik-yesilcam-sorusu-herkesin-dilinde
Paylaş
 

Milyoner’deki 60 bin liralık ‘Yeşilçam’ sorusu herkesin dilinde! Cevapları gören kahkaha attı..

Kim Milyoner Olmak İster’in yayınlanan son bölümünde, 60 bin TL değerindeki “1968 yapımı ‘Dünyanın En Güzel Kadını’ adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır?” sorusunun şıkları görenleri güldürdü. Fatma Dirik, Filiz Yakın, Türkan Moray, Emel Yayın şıklarının arasında doğru yanıt Türkan Moray idi.
Kim Milyoner Olmak İster’deki 60 bin liralık Yeşilçam sorusu kafaları karıştırdı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışmada “1968 yapımı ‘Dünyanın En Güzel Kadını’ adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır?” sorusunun cevapları herkesi şaşırttı.

Kim Milyoner Olmak İster’in yayınlanan son bölümünde geceye 60.000 TL değerindeki “1968 yapımı ‘Dünyanın En Güzel Kadını’ adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır?” sorusu damga vurdu.

“BU İSİMLER GERÇEK Mİ?”
Yarışmacı “bu isimler gerçek mi” diye sorunca Kenan İmirzalıoğlu gülerek “Gerçek olmayan bir şey sorulmaz burada” yanıtını verdi.
Genç yarışmacı risk almak istemediğini söyleyerek yarışmadan çekildi. Derya ismindeki yarışmacı 30 bin TL kazanarak yarışmadan ayrıldı.
YANIT: TÜRKAN MORAY
“1968 yapımı ‘Dünyanın En Güzel Kadını’ adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır?” sorusunun yanıtı ise Türkan Moray’dı.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 1376 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM