Rüyada Bahar Görmek

ruyada-bahar-gormek
Paylaş
 

Rüyada Bahar Görmek

Rüyada bahar görmek, işlerin iyi gideceğine ve üzüntü duyulan bir durumdan kısa sürede kurtulup rahat nefes alınacağına alamettir. Yeni gelişmeler sayesinde mevcut hayatın yönünü değiştirme gücünü kendisinde bulacak olan rüya sahibi evli ise bebek haberi alır. Bekarlar için de kendisini doğru şekilde ifade edebileceği ve kalben çok mutlu olacağı bir ilişkiye başlanılacağını haber verir. Bahar, her türlü müjdeyi içinde barındıran güzel bir rüya olduğu gibi, rahatsızlıklardan arınmanın, sağlık içinde yaşamanın ve gelecek günlerin umut dolu olacağının müjdesini verir. Sezgileri ile hareket eden rüya sahibinin işini büyütmek konusunda kolayca hareket edebileceğini ve her zaman mutlu bir ruh halinde yaşayacağını da işaret eder.

Rüyada Bahar Mevsiminde Olduğunu Görmek
Kış mevsiminde iken rüyasında bahar gören kimselerin üzüntüleri hafifler ve işler beklenmedik şekilde iyileşir. Anne veya baba tarafının akrabaları ile sorunları olanların araları düzelir. Maddi yatırım yapan ve kaybeden, yahut borcu olup ödeme sıkıntısı çekenler için ailenin vereceği bir destek sayesinde yüklü para alınır ve kişi sorunlarından kurtulur. Mahkeme sonucu bekleyenler için müspet kararlara, hapis hayatı çekenler için de erken tahliyeye işaret edilen rüya, yapılan hatalardan kıl payı kurtulunacağına ve kişinin şansının yaver gideceğine de alamettir.

Rüyada Bahar Ayı Görmek
Alınacak kararların kişiyi iş hayatında daha da ileriye götüreceğine ve gelecek konusunda yardım alınacak ileri görüşlü yaşlı bir kimseye işaret eden rüya, maddi olarak da zengin bir kimsenin himayesi altına girmenin alametidir. Son derece hayırlı olduğu gibi, özgürlük mücadelesini kazanmak, esaretten kurtulmak ve kendi kararlarını alarak ayakta durmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bahar Görmenin Psikolojik Yorumu
Genellikle zaafları olan kimselere işarettir. Güzelliğe veya maddiyata karşı engel olunamayan zaafların kişiyi yönetmeye başladığını ve bu nedenle sağlıklı düşünemeyen rüya sahibinin hayatını yönlendirmek konusunda acemilik çekip zorlandığını sembolize eder.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 158 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37