Rüyada Gaipten Ses Duymak

Paylaş
 

Rüyada gaipten ses duymak, genel olarak gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin yalan yanlış ya da aslı astarı olmayan sözlerin muhatabı olacağına ve böyle sözlere kulak kabartıp umutlanacağına alamet eder. Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre, gaipten gelen sesin ne demek istediğine, neyi çağrıştırdığına ya da neyi ima ettiğine bağlı olarak değişir diye değerlendirilir.

 

Rüyada Garip Sesler Duymak
Rüyada garip sesler duymak da gaipten gelen sesler duymaya benzer şekilde yorumlanır ve gerçeklik dışı kaynağı ve dayanağı olmayan bir takım sözler duymaya ve bunlara kafa yormaya işaret eder.

Rüyada Bir Ses Duymak
Rüyada bir ses duymak, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatının düzeleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına ve her şeyin kendi istediği gibi yürümeye başlayacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Tanıdık Ses Duymak
Bir kişi rüyasında tanıdık ses duyarsa ya da tanıdığı birinin sesini duyarsa o kişi, beklediği kişiden ihtiyacı olan maddi ve manevi desteği görecektir. Rüya sahibinin güvendiği ve sevdiği kimseden teselli göreceğine tabir edilir.

Rüyada Alçak Sesle Konuşmak
Rüyada alçak sesle konuşmak, güzel ahlakı, hal ve davranışları ile takdir edilmeye layık olan bir kişinin varlığına işaret eder. Çok zengin, asil, kültürlü ve iyi kalpli olmasına rağmen yine de kendini geri planda tutan, az konuşan, haddini bilen bir kişi ile açıklanır.

Rüyada Yüksek Sesle Konuşmak
Rüyada yüksek sesle konuştuğunu gören kişi, aklının karışacağı, stresinin, korkularının ve telaşının artacağı bir dönem yaşayacak, insanlara karşı ılımlı ve hoşgörülü tavrını değiştirecek ve halden anlamayan kötü bir kişi haline gelecektir. Rüya sahibinin bu durumu çevresindekilerce çok yadırganacak ve çok konuşulacaktır diye yorumlanır.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 138 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37