Rüyada Isırılmak

ruyada-isirilmak
Paylaş
 

Rüyada ısırılmak, mağlup edilmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin rakipleri karşısında güç kaybedeceğine, başarısız olacağına ve bu nedenle de onlara dayanamayarak tabir yerindeyse yıkılacağına alamet eder. Rüya sahibinin düşmanları tarafında kötü oyunların ve pis işlerin içine çekilmeye çalışılacağı şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğu anlamına gelir.

Rüyada Isırıldığını Görmek
Rüya sahibinin kendilerine karşı son derece iyi niyetli, ılımlı, sevecen ve barışçıl duygularla yaklaşacağı kimselerden aynı karşılığı alamayacağına bilakis onlar tarafından mutsuz ve başarısız olması adına hamleler göreceğine rivayet edilir.

 

Rüyada İnsan Tarafından Isırılmak
Rüyayı gören kişinin uykusunda kendisini ısırdığını gördüğü kişiden nankörlük ve de vefasızlık göreceğine bu nedenle de yine yıkılan kişinin kendisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin emek verdiği ve üzerinde çok hakkı olan bir kişiden yiyeceği darbe olarak kabul edilir.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak
Rüya sahibinin ticarette geriye gideceğine ve rakiplerine karşı yenileceğine tabir edilir. Kişi, gerek maddi gücü gerekse işteki bilgisi nedeniyle çok kıskanılan kişi olacak diye açıklanır. Bu durum, bazı kişilerin kendisinin kuyusunu kazarak, ayağını kaydırmaya çalışmalarına neden olacaktır çünkü rüya sahibi başarıları nedeni ile bazı çevrelerce çekilmiyor demektir.

Rüyada Kedi Tarafından Isırılmak
Rüyayı gören kişinin hep iyi, mutlu ve başarılı olmasını dilediği ve bu yönde de kendisinden maddi, manevi hiçbir desteğini esirgemediği bir insandan zarar göreceğine ve uğradığı zarardan çok o kimseden gelecek haksızlığa yanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Örümcek Tarafından Isırılmak
Rüyasında bir örümcek tarafından ısırıldığını gören kişiye şans isabet edecek demektir. Rüyayı gören kişinin Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bunu da kendisi için mucize kabul edeceğine rivayet edilir.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 221 kere okundu.
Etiketler:
Rüyada Isırılmak
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37