Rüyada Kabeyi Görmek

Paylaş
 

Rüyada Kâbe’yi görmek kişinin vereceği sadaka, zekât ya da bir düşküne yapacağı yardım olarak tabir edilir. Rüyada Kâbe görmek sözü geçen, adı duyulduğunda kişilerde bazen saygı bazen korku uyandıran bir lidere ya da yöneticiye işaret eder. Bir kişi rüyasında Kâbe içerisinde dua ettiğini ya da alnını secdeye koyduğunu görürse eğer adı geçen liderden ya da yöneticiden bir iyilik ya da hayır görecektir.

Bir kişi eğer rüyasında Kâbe’yi izlediğini görürse kuruntularının ve şüphelerinin boşa olmadığını öğrenir. Rüyada Kâbe içinde yanlış bir hareket yaptığını görmek o ülkenin ileri gelen siyasi isimlerinden birine bir zarar geleceğine işaret eder.

Rüyada Kâbe’yi Ziyaret Etmek
Rüyada Kâbe ziyareti yaptığını gören kişi dinin bütün emirlerine ve buyruklarına sıkı sıkıya bağlı olan, dini bütün kimsedir.

Rüyada Kâbe Hurması Görmek
Rüyada Kâbe hurması görmek kutsal kitabı okuyan bir ilim adamına delalet eder.

Rüyada Kâbe Kapısını Görmek
Rüyada Kâbe kapısını görmek umre ziyareti yapma şerefine nail olmaya ve güzel haberler almaya delalet eder.

Rüyada Kâbe’yi Uzaktan Görmek
Bir kişi rüyasında Kâbe’yi uzaktan görürse bu kişinin kafasında kurduğu bazı komplo teorileri olduğu tabiri yapılır ve bu rüya sayesinde, kişinin kurmaca olan komplo teorilerine inanmakta aslında hiç de haksız olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Kâbe’yi Yıkık Görmek
Rüyada Kâbe’nin yıkılmış ya da çökmüş olduğunu görmek ibadeti ihmal etmeye ya da tamamen vazgeçmeye delalet eder.

Rüyada Kâbe’yi Tavaf Edenleri Görmek
Kişinin rüyasında kendisinin Kâbe’yi tavaf ettiğini ya da başkalarının Kâbe’yi tavaf ettiğini görmesi rüya sahibinin dinde güzelliğine tabir olunur.

Rüyada Kâbe’ye Girdiğini Görmek
Rüyasında Kâbe’ye girdiğini gören kişi devletin resmi makamlarında en üst yetkili kişi ile bir görüşme yapmak için onun makamına çıkacak demektir.

 

 

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 223 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37