Rüyada Labirent Görmek

ruyada-labirent-gormek
Paylaş
 

Rüyada labirent görmek, rüya sahibinin, yaptığı işte detaylara indiği için sorun yaşadığına, bu yüzden zaman ve para kaybettiğine ve sorunu çözmek için daha fazla emek vermesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kısa zaman içinde olmasa bile yaşanan sıkıntılardan kurtulacağına ve sorunlarının üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Labirentte Kaybolmak
Rüyada labirentte kaybolduğunu gören kişinin, uzun süredir çözümsüz kalmış sorunlarını çözeceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine yorulur.

 

Rüyada Tuzak Görmek
Rüyada tuzak görmek, rüya sahibinin hayatında olan ve onu sömüren bir akrabaya ve dosta delalet eder. Bu dost ya da akraba tarafından tuzağa düşürülmek istenmesine yorumlanır.

Rüyada Tuzağa Düşmek
Rüyada tuzağa düşmek, rüyayı gören kişinin, ilgisini ve sevgisini hak etmeyen bir kişiye kalbini kaptıracağına işaret eder.

Rüyada Tuzağa Düştüğünü Görmek
Rüyada tuzağa düştüğünü görmek, yıllardır ekmek kazanılan ve ev geçindirilen işyerinin kapanacağına delalet eder.

 

Rüyada Tuzağa Düşürmek
Rüyada tuzağa düşürmek, uzun zamandır peşinde olunan ve sahip olunması çok istenilen bir şeye kavuşacağınıza işaret eder. Ayrıca, nişanlılar için evlenmeye ve mutlu bir yuva kurmaya yorulur.

Rüyada Faka Basmak
Rüyada faka bastığını gören kişinin, kendisine tam olarak zıt karakterli bir kadınla evleneceğine ve mutsuz bir yaşam süreceğine ve sinir ve stresten ötürü büyük bir rahatsızlık geçireceğine delalet eder. Aynı zamanda, yaşanan sıkıntılar yüzünden rüya sahibinin, başının belaya gireceğine ve bir süre hapis cezası çekileceğine işaret eder.

 

Rüyada Aldatılmak
Rüyada aldatılmak, yanlış yollara sapmaya, yalan dolan ve üçkağıtla uğraşmaya ve insanları kandırmaya yorulur.

Rüyada Eşini Aldatmak
Rüyada eşini aldattığını gören kişinin, istemeye istemeye bir işe bulaşmasına ve işten kurtulamamasına delalet eder.

 

Bu yazı 139 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37