Rüyada Odun Toplamak

Paylaş
 

Rüyada odun toplamak, dedikodu yapmaya delalet eder. Rüya sahibi birilerine tanıdığı insanlar hakkında laf taşıyacak ve insanların aralarını açacaktır. Bunun gibi kötü davranışları olacaktır. Çevresindeki insanlara karşı olan tavırları onları rahatsız edecek ve insanları yavaş yavaş kendisinden soğutacaktır. Bu durum kendisine zarar verecektir. Çevresindeki kişilerin rüya sahibi hakkındaki düşünceleri kötü olacaktır.

 

Rüyada Odun Taşımak
Rüyada odun taşımak, aile ile yaşanacak sıkıntılara yorumlanır. Ailenin bir büyüğünün hastalığı veya ölüm haberi alınacaktır. Yaşanacak gelişmeler ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine neden olacaktır. Rüya sahibi ailesine karşı gelerek onların tasvip etmediği davranışlarda bulunacak ve onları hüsrana uğratacaktır. Ailesine karşı hayırlı bir evlat olamayacaktır.

 

Rüyada Odun Almak
Rüyada bir yerden odun almak, iş hayatında yükselmek adına yapılacak haksızlara işaret eder. Rüya sahibi, hırsı ve zalimliği ile insanların üzerinde olmaya ve onlara hükmetmeye çalışacaktır. Bu nedenle onlara karşı zalimce davranışlarda bulunarak yükselmeye karar verir. Ancak işleri yolunda gitmeyecek ve aksine daha da kötüye gidecektir. İşini kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Odun Kesmek
Rüyada odun kesmek, biri ile yaşanacak tartışmalar anlamına gelir. Rüya sahibi yakınındaki insanlardan biri ile ciddi bir çatışmaya girecek ve o kişiyi derinden üzecektir. Herkes tarafından bilinen bu tartışma büyümeden çözülecektir. Bunda karşıdaki kişinin olumlu hareketleri neden olacaktır. Rüya sahibi o kişiye karşı artık kin besleyecektir.

 

 

Rüyada Odun Kırmak
Rüyada odun kırdığını gören kimse, dara düşecektir. Maddi sıkıntılar rüya sahibini oldukça zor günler yaşamasına sebep olacaktır. Ancak kendisine yardım edecek insanlar olacaktır. Rüya sahibi bu sıkıntılı günlerden çıktığı zaman o kişilere karşı borçlu olacaktır ve bu borcu kapatmak için gerekli adımları atacaktır.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 151 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37