Rüyada Tuvalet Temizlemek

Paylaş
 

Rüyada Bok Temizlemek

Rüyada bok temizlemek, rüyayı gören kişinin şansının artacağına rivayet edilir. Başarının artması sayesinde kişinin ticaret hayatındaki çevresinde nam salacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına ve yaptığı işte tabiri caizse tek adam (kadın) olacağına işaret eder. İnanarak, hırsla, azimle ve istekle çalışmaya sonra da rahat, lüks ve güzel bir hayata sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Kaka Temizlemek
Rüyada kaka temizlemekle bok temizlemek aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin kendisine hayır, bereket, bol kazanç ve bol rızık getirecek işlere gireceğine, bu yolda karşısına çıkacak hiçbir engelin kendini yıldıramayacağına ve umutsuzluğa düşüremeyeceğine işaret eder. Hem makam hem de zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyada Boku Temizlemek
Rüyayı gören kişinin herkesin gözünde çok iyi bir izlenim edineceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına rivayet edilir.

Rüyada Boklu Tuvalet Temizlemek
Bir kişi eğer rüyasına boklu bir tuvaleti temizlediğini görürse o kişi kendisine büyük kar getirecek yatırımlar yapacaktır diye yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin çok bereketli bir işin altına imzasını atması sayesinde hayatındaki verimin artacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Temizlemek
Rüya sahibinin geçim derdini tamamen ortadan kaldıracak, borçlarının kolaylıkla ödemesine olanak sağlayacak ve her istediğine dilediğince kavuşmasına vesile olacak fırsatlarla karşılaşacağına ve herkesin gelmek istediği noktalara geleceğine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Temizlemek
Rüyada tuvalet temizlemek ne yazık ki iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin inanarak attığı bir adımın sonunda istediği sonuca ulaşamayacağına, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına işaret eder. Kötü ve zor günler geçirmeye yorulur.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 150 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37