Simge’yi Çıldırttılar

Paylaş
 

Popçu Simge Sağın, katıldığı Magazin Noteri’ programına; Facebook’ta adını kullanarak, hiç tanımadığı ünlü erkeklerle flört eden bir sahte hesap kullanıcısı ile ilgili yaptığı açıklamalarla damga vurdu.

Usta gazeteci Ali Eyüboğlu ile televizyoncu İlkay Buharalı’nın birlikte hazırladıkları, YouTube’da canlı yayınlanan ‘Magazin Noteri’ programının yeni bölüm konuğu, pop müziğin güçlü sesi Simge Sağın oldu.

Facebook’ta bir hesabı bulunmadığını açıklayan şarkıcı, kendisini ‘Simge Sağın’ olarak tanıtan, hatta ünlü erkeklere kafası olmayan erotik kadın fotoğraflarını kendisiymiş gibi gönderen bir sahtekar olduğunu anlattı.”Bu kişi kendisini benim daha önceden tanıdığım birisi. Ben diye insanlarla konuşuyor, kendisini ben zannediyor ve bir erkek bu. İnanır mısınız ses kayıtlarını dinledim, ‘ben Simge sesim gece çok sahne yaptığım için kalın çıkıyor’ gibi yalanlar söylüyor ve bunları kulağımla duydum.”

“BENİMLE İKİ YILDIR TANIŞTIĞINI SANANLAR VAR”
“Bana benzeyen seksi kadın fotoğrafları bulmuş, onları benmişim gibi kafası olmadan karşı tarafa gönderiyor. Sanat camiasından o kadar çok şaşırdığım insanla arkadaş olmuş ki, benimle iki senedir tanışıp konuştuğunu sananlar var.

“PARA DA İSTİYORMUŞ”
“Hiç mi aklınıza gelmiyor; şayet ben isem görüntülü aramak. Ben paraya sıkıştım diye para da istiyormuş.”
“Bu benim kariyerime de zarar verecek bir şey. Hesabı kapattırmak için avukatım Ayşegül Mermer gerekli başvuruları yaptı ama hesap hala açık. Ben Facebook’ta yokum, herkes dikkat etsin.”İlkay Buharalı’nın “Bugüne kadar hakkında çıkan haberlerden en çok hangisine şaşırdın” sorusuna Simge Sağın, “Kızım olduğu haberlerine çok şaşırıyorum” cevabını verdi.

38 yaşındaki şarkıcı, “Hala insanlar benimle biraz sohbet ettiklerinde ‘Ya var mı böyle bir şey?’ diye soruyor. Ve bununla ilgili açıklama yapmak bile yorucu oluyor. Bir kızım olsa neden sahip çıkmayayım, neden saklayayım? Herkes bilsin ki; benim bir kızım ve bir facebook hesabım yok.”

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 205 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37