Vatandaş Takip Ediyor Onlar Para Kazanıyor

Paylaş
 

Ünlülerin sosyal medyadan kazandığı paralar şaşırttı


Şarkıcılar, oyuncular artık kendi işlerinden ziyade milyonların takip ettiği sosyal medya hesaplarından daha çok para kazanıyorlar. Ünlü isimler, herhangi bir marka için yayınladıkları hikayeler ve paylaşımlardan yüksek ücretler talep ediyorlar. Sadece onlar değil, fenomenler de bu pastadan büyük pay alıyor.
Posta’nın haberine göre; milyonlarca kişinin takip ettiği sosyal medya hesaplarını kazanç kapısı haline getiren ünlüler ve fenomenlerin yapacakları paylaşımlar için istediği ücretler dudak uçuklattı. İşte ünlülerin Instagram’daki paylaşımlarının fiyatları…

HAZAR ERGÜÇLÜ
Oyunculuğu ve yönetmen Onur Ünlü ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Hazar Ergüçlü de gönderi için 50 bin, hikaye için 30 bin TL alıyor.

ENİS ARIKAN
Son dönemin en popüler oyuncularından biri olan Enis Arıkan, hikaye için 30 bin TL, gönderi içinse 50 bin TL talep ediyor.

BURCU ESMERSOY
Güzelliğiyle çok konuşulan Burcu Esmersoy da sosyal mecraların popüler isimlerinden… Esmersoy da Enis Arıkan gibi hikaye için 30 bin TL, gönderi içinse 50 bin TL ücret istiyor.

DOĞA RUTKAY
Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Doğa Rutkay, hikaye için 20 bin TL, gönderi içinse 30 bin TL kazanıyor.

BARTU KÜÇÜKÇAĞLAYAN
Karantina günlerinde Melikşah Altuntaş ile yaptığı ‘Mücbir Sebepler’ adlı programla daha da popüler olan Bartu Küçükçağlayan, Instagram canlı yayınında ürün yerleştirmeli reklam için 50 ila 100 bin TL arasında para kazanıyor.

ŞEYMA SUBAŞI
Her paylaşımıyla olan yaratan Şeyma Subaşı ise 3 milyonun üzerinde takipçisi olan hesabında paylaşım yapmak için hikaye başına 50 bin TL, post içinse 75 bin TL ücret alıyor.

İREM SAK
Güzel oyuncu İrem Sak ise hikaye için 15 bin, post için 25 bin TL talep ediyor.
ÇAĞLA ŞIKEL
Youtube kanalı üzerinden sık sık yayın yapan Çağla Şıkel ise markalı bir video için 40 bin TL ücret alıyor.

BAHAR ŞAHİN
‘Zalim İstanbul’ dizisiyle yıldızı parlayan Bahar Şahin ise hikaye için 20 bin, post için 30 bin TL talep ediyor.

ASLI BEKİROĞLU
Oyuncu Aslı Bekiroğlu da hikaye için 15 bin gönderi için 25 bin TL kazanıyor.

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 133 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
SANKO PARK'TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR | Paylasalim.net: […] post SANKO PARK’TA HARCAMALARINIZ PARAYA DÖNÜŞÜYOR first appeared on
2020-08-21 07:49:19
yorum ikonu
Genç DJ'ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor | Paylasalim.net: […] post Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor first appeared
2020-08-21 07:48:57
yorum ikonu
2020-08-05 07:26:37