Zümrüdüanka 10.Bölüm 3. Fragmanı (Yeni Sezon)

zumruduanka-10-bolum-3-fragmani-yeni-sezon
Paylaş
 

Zümrüdüanka 10.Bölüm 3. Fragmanı (Yeni Sezon)

FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümü 12 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Serhat toprağın altında, nefessizdir… Ama onu kurtarmak için cansiperane savaşan biri vardır. Hem de hiç beklenmedik biri. Özgüçlerin bu sonu olmayan kötülüklerine Zümrüt bir son verecektir. Gözünü karartır ve Nisa’nın karşısına dikilir. Serhat’a zarar veren her kim olursa olsun Zümrüt onunla kanının son damlasına kadar savaşacaktır. Ama işler daha da karmaşık bir hale gelir. Diğer tarafta Niyazi Çavuş’un tehditlerinden bunalan Azimet, çok tehlikeli bir ortaklıktan medet umar. Abbas’sa hâlâ kayıptır ve Nevcihan yüreği ağzında kocasını bulmak için kendini parçalamaktadır. Çünkü bir çocukları olacaktır… Özgüçler konağında hapis tutulan Suhandan’sa artık dayanamıyordur.

Ama onu kurtaracak kimse yoktur… Suhandan gözünü karartır. Hayatı pahasına da olsa o konaktan kaçacaktır. Her şey içinden çıkılmaz bir hâl alırken tüm Demirkanlar nefesini tutmuş, Serhat’ın onları kurtarmasını bekliyordur… Serhat bir kez daha toprağın altından çıkıp, küllerinden doğabilecek midir? Zümrüt büyük aşkı için verdiği savaşı kazanabilecek midir? Azimet geçmişin karanlık gerçekleriyle baş edebilecek midir? Abbas yeni doğacak çocuğuna kavuşabilecek midir? Demirkan Ailesi’nin öğrenmesi gereken bir ders vardır. Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin…

data-ad-slot="2534044947">
Bu yazı 162 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM